Stuurbediening Volkswagen Polo 2004 t/m 2014

Op voorraad

Normale prijs: € 99,00

Special Price € 84,95

14% korting
  • Gratis verzending binnen Nederland
  • Persoonlijk advies in onze winkel in Tilburg
  • Voor 17:00 besteld, volgende werkdag in huis
  • Eigen installatieservice en werkplaats
Dit product professioneel laten inbouwen? Onze vakkundige monteurs helpen u graag verder. Nieuwgierig?
Omschrijving

Stuurbediening Volkswagen Polo 2004 t/m 2014

Wanneer u een nieuwe radio in uw auto monteert vervalt de stuurwiel bediening. Om de bediening op uw stuur weer werkend te krijgen moet er een interface tussen uw auto en de nieuwe radio geplaatst worden. Deze interface zorgt ervoor dat de signalen van het stuur verwerkt worden naar uw radio. 

Past deze interface in mijn auto?

Om te weten of deze interface geschikt is voor uw auto moet u de volgende stappen doorlopen. Als deze stappen overeen komen met de geschikte auto's kunt u de interface bestellen.

Stap1:

Wat is het merk, type en bouwjaar van uw auto? (Als uw auto in de Geschikt voor de volgende auto's lijst staat kunt u door naar stap 2)

Geschikt voor de volgende auto's:

Volkswagen Amarok:2011 -->

Volkswagen Eos:2006 t/m 2015

Volkswagen Fusca:2005 t/m 2011

Volkswagen Golf V:2004 t/m 2008

Volkswagen Golf VI:2008 t/m 2012

Volkswagen Jetta:2005 t/m 2014

Volkswagen Magotan:2005 t/m 2011

Volkswagen Passat:2005 t/m 2014

Volkswagen Polo:2004 t/m 2014

Volkswagen Sagitar:2005 t/m 2011

Volkswagen Scirocco:2008 t/m 2015

Volkswagen Suran:2009 -->

Volkswagen Tiguan:2007 t/m 2015

Volkswagen Touran:2004 t/m 2015

Volkswagen Transporter T5:2003 t/m 2015

Volkswagen Vento:2005 t/m 2011

Stap 2: 

Wat voor type radio is de originele radio waar de auto vanuit de fabriek mee geleverd is? (als uw model er niet bij staat kunt u het beste contact opnemen met ons)

Geschikt voor de volgende OEM systemen: 

RCD200/ RCD300/ RCD310/ RCD500/ RCD510

Stap 3:

Wat is het type radio dat u in de auto gaat monteren? (als u op de adapter klikt kunt u het direct bestellen)

Kies de adapter voor de interface:

Alpine adapter 27.1000-01 

JVC adapter 27.1000-06

Kenwood adapter 27.1000-07

Pioneer adapter 27.1000-09

Sony adapter 27.1000-10

Chinese radio adapter 27.1000-50

 

Opmerkingen:

  • Sommige auto's hebben een versterkt audio systeem, om te bepalen om deze interface op uw versterkte systeem past kunt u het beste contact opnemen met ons.
  • Vento Mexicaanse modellen
  • Sagitar Chinese modellen
  • Magotam Asiatische modellen 
  • Fusca Braziliaanse modellen

Specificaties
Artikelnummer 27.1320-600-6
Fabrikant TCP
Dit wordt 'm?
Stuurbediening Volkswagen Polo 2004 t/m 2014

Stuurbediening Volkswagen Polo 2004 t/m 2014

Dit artikel kunnen wij voor u installeren

Normale prijs: € 99,00

Special Price € 84,95

14% korting