Stuurbediening Nissan Juke vanaf 2011

Op voorraad

Normale prijs: € 69,95

Special Price € 54,95

21% korting
  • Gratis verzending binnen Nederland
  • Persoonlijk advies in onze winkel in Tilburg
  • Voor 17:00 besteld, volgende werkdag in huis
  • Eigen installatieservice en werkplaats
Dit product professioneel laten inbouwen? Onze vakkundige monteurs helpen u graag verder. Nieuwgierig?
Omschrijving

Stuurbediening voor diverse Nissan modellen

Wanneer u een nieuwe radio in uw auto monteert vervalt de stuurwiel bediening. Om de bediening op uw stuur weer werkend te krijgen moet er een interface tussen uw auto en de nieuwe radio geplaatst worden. Deze interface zorgt ervoor dat de signalen van het stuur verwerkt worden naar uw radio. 

Past deze interface in mijn auto?

Om te weten of deze interface geschikt is voor uw auto moet u de volgende stappen doorlopen. Als deze stappen overeen komen met de geschikte auto's kunt u de interface bestellen.

Stap1:

Wat is het merk, type en bouwjaar van uw auto? (Als uw auto in de Geschikt voor de volgende auto's lijst staat kunt u door naar stap 2)

Geschikt voor de volgende auto's:

Nissan Cabstar: 2014 -->

Nissan Cube: 2009 -->

Nissan Evalia: 2013 -->

Nissan Frontier: 2009 -->

Nissan Juke: 2010 -->

Nissan March: 2010 -->

Nissan Micra: 2010 -->

Nissan Navara: 2009 -->

Nissan NV200: 2013 -->

Nissan Pathfinder: 2013 -->

Nissan Pulse: 2011 -->

Nissan Quest: 2010 -->

Nissan Sentra: 2013 -->

Nissan Sunny: 2012 -->

Nissan Titan: 2009 -->

Nissan Versa: 2008 -->

Nissan Xterra: 2009 t/m 2016

Stap 2: 

Wat voor type radio is de originele radio waar de auto vanuit de fabriek mee geleverd is? (als uw model er niet bij staat kunt u het beste contact opnemen met ons)

Geschikt voor de volgende OEM systemen: 

Blaupunkt

Clarion

Daewoo AGC-3220YF-F bij de Cabstar

Stap 3:

Wat is het type radio dat u in de auto gaat monteren? (als u op de adapter klikt kunt u het direct bestellen)

Kies de adapter voor de interface:

Alpine adapter 27.1000-01 

JVC adapter 27.1000-06

Kenwood adapter 27.1000-07

Pioneer adapter 27.1000-09

Sony adapter 27.1000-10

Chinese radio adapter 27.1000-50

 

Opmerkingen:

Sommige auto's hebben een versterkt audio systeem, om te bepalen om deze interface op uw versterkte systeem past kunt u het beste contact opnemen met ons.

Specificaties
Artikelnummer 27.1216-408
Fabrikant TCP
Dit wordt 'm?
Stuurbediening Nissan Juke vanaf 2011

Stuurbediening Nissan Juke vanaf 2011

Dit artikel kunnen wij voor u installeren

Normale prijs: € 69,95

Special Price € 54,95

21% korting